Saját koncertek
---Siófoki hajó--- 19 és 21 óra ORI "központi" műsorok Divatbemutató sorozatok Külföldi fellépések Aktív linkek a koncertekről

 
Lapozás előre-hátra
     
Január Február Március Április Május Június
13. Jobbágyi F.E.K. 03. Cegléd 15. Uránia Mozi MOSZKVA 01. Kaunas 01. Monostorapáti
13. Nagybátony 04. Kiskunlacháza 16. Hajmáskér 01. Rosszija 02. Kaunas 01.Tapolca
14. Nagykáta 05. Szigetszmiklós 16. Tapolca FEK 02. KGST 04. Minszk 06. Esztergom
15. Rákóczifalva 06. Gyömrő 27. Eger 2ea 03. Rosszija 05. Minszk 08. Törökszmiklós
15. Kengyel 13. Várpalota Szovjet turné 04. Rosszija 06. Minszk 08. Szajol
23. Csili 16. Komló 30. utazás 06. Leningrád 07. Minszk 09. Pusztaföldvár
24. Pilisvörösvár 16. Pécs   07. Leningrád 08. Minszk 09. Kétegyháza
27. Veresegyház 17. Himesháza   08. Leningrád 10. Harkov 10. Vésztő
28. Vanyarc 17. Majs   09. Leningrád 11. Harkov 10. Okány
29. Cibakháza 18. Bp. Sportcsarnok   10. Leningrád 12. Harkov 11. Szolnok
29. Martfű 19. Siklós   11. Leningrád 13. Harkov 11. Operett Színház
  19. Villány   13. Tallin 14. MOSZKVA 15. Tab
  24. Kaba   14. Tallin 15. hazautazás 15. Igal
  24. Nagyrábé   15. Tallin   16. Mázaszászvár
  25. Bagamér   16. Tallin   16. Mágocs
  25. Létavértes   17. Tallin   18. Albrtírsa
  26. Sarkad   18. Tallin   22. Kál
  26. Zsáka   21. Riga   22. Tarnaőrs
  27. Püspökladány   22. Vens Pils   23. Tószeg
  27. Kisujszállás   25. Villnius   23. Abony
  28. SU Kultúra Háza   26. Villnius   25. Balatonszabadi
      27. Vilnius   25. Siótúr
      28. Villnius   28. Gyöngyös
      29. Kaunas   30. Tata
      30. Kaunas    
           
           
           
           
Július Augusztus Szeptember Október November December
01. Balatonföldvár 10. Balatonlelle 07. Szendrő 02. Gyöngyös 2ea 02. Ajka 2ea 01. Mázaszászvár
03. Fehérvár 11. Fonyód 07. Krasznokvajda 03. Békéscsaba 2 05. Nyíregyháza 2ea 01. Pécsvárad
04. esőnap 12. Balatonboglár 08. Bekecs 04. Gyula 2ea 06. Orosháza 03. Dunaszgyörgy
08. Fonyód 13. Balatonföldvár 08. Bodrogkeresztúr 07. Nagycirkusz 13. Szarvas 03. Tengelic
09. Balatonlelle 14. esőnap 09. Tarnalelesz 08. Nagycirkusz 14. Monok 07. Tiszaroff
10. esőnap 15. esőnap 09. Tar 09. Nagycirkusz 17. Petőfibánya 07. Tiszaderzs
17. Kiskunmajsa 16. Balatonfüred 15. Ostfyasszonyfa 12. Tatabánya 2ea 17. Gyöngyöspata 08. Nádudvar
18. Orosháza 17. esőnap 15. Mihályi 14. Nagycirkusz 20. Kecskemét 2ea 09. Balmazújváros
26. Bebrecen SPCS 22. Komló 16. Kőszeg 15. Nagycirkusz 22. Sopron 2ea 09. Nagyhegyes
  25. Rétság 16. Ják 16. Nagycirkusz 23. EMG 11. Pesti Vigadó
  27. Salgótarján 17. Szombathely MÁV 17. Baja 2ea 26. Szolnok 2ea 12. Pesti Vigadó
  28. Leninváros 17. Vép 26. Cegléd 30. Pécs FEK 13. Pesti Vigadó
  29. Miskolc 2ea   28. Nagycirkusz 30. Szentlőrinc 14. Nagyréde
  30. Szentendre   29. Nagycirkusz   14. Markaz
 
      15. Mátészalka
          15. Vásárosnamény
          16. Szikszó
          17. Tiszadada
          17. Tiszalők
 
 
  ORI központi műsor plakátja